Krautol - Niezawodne. Profesjonalne. Przystępne.

KRAUTOL to marka należąca do niemieckiego koncernu Grupy DAW - czołowego, europejskiego producenta profesjonalnych farb, lakierów i systemów ociepleń. Marka posiada ponad 100-letnią tradycję rynkową. Produkty i systemy KRAUTOL to niezawodne rozwiązania w dziedzinie systemów ociepleń, tynków oraz profesjonalnych farb elewacyjnych.

Profesjonalne rozwiązania Krautol

Asortyment marki KRAUTOL ma prostą i zrozumiałą strukturę. Wszystkie produkty są ponadto łatwe w użyciu - KRAUTOL oferuje proste rozwiązania produktów i systemów. Sposób ich stosowania jest prosty i zrozumiały, co znacznie ułatwia wybór odpowiednich produktów.

Naszymi klientami są profesjonaliści, którzy potrafią docenić proste, praktyczne rozwiązania systemowe w przystępnej cenie. Oferta obejmuje kompaktowy wybór systemów ociepleń dopasowany do codziennych potrzeb wykonawców.  Nowoczesne receptury i technologie dostarczone przez niemiecki koncern DAW zapewniają jakość godną zaufania i znakomite właściwości produktów podczas aplikacji. 

Produkty Krautol są zaprojektowane w taki sposób, aby każdy wykonawca mógł na nich swobodnie pracować. Rozwiązania KRAUTOL mogą być stosowane na różnych powierzchniach i pozwalają na uzyskanie właściwych efektów. Wszystkie systemy ociepleń marki KRAUTOL podlegają pod certyfikację ETA i zostały poddane badaniom jakościowym.

Koncentracja na rynku lokalnym

Krautol to rozwiązania systemowe precyzyjnie dopasowane do lokalnych potrzeb polskiego rynku. Większość materiałów jest produkowana lokalnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować rozwiązania oczekiwane przez polskiego wykonawcę i równocześnie osiągalne cenowo.  W celu spełnienia indywidualnych wymagań lokalnego rynku na bieżąco współpracujemy z niemieckimi technologami nad dalszym rozwojem produktów Krautol.

Punkty sprzedaży

Produkty Krautol dostępne są w hurtowniach budowlanych i specjalistycznych sklepach z materiałami budowlanymi na terenie całego kraju. Więcej informacji o ofercie produktowej znajdą Państwo również u naszych  doradców handlowych, którzy  pozostają do Państwa dyspozycji. 

Serwis otwarty na klienta

Krautol to jakość godna zaufania i produkty osiągalne cenowo. Naszym Klientom oferujemy system barwienia Krautol umożliwiający otrzymanie właściwego koloru produktu. System barwienia dostępny jest u naszych Dystrybutorów na terenie całego kraju.  Warto skorzystać z rozwiązań i jakości produktów Krautol - marki posiadającej długoletnią tradycję rynkową i cieszącej się doskonałą opinią profesjonalistów.